Senzacionalni Ljubešćani na Međunarodnom prvenstvu Varaždina !!!

Ovog vikenda igrao se međunarodni stolnoteniski turnir 13. Memorijal Mirko Abramović u Varaždinu na kojem je nastupalo blizu 500 igrača iz 10-ak država. Stolnotenisači i stolnotenisačice iz Ljubešćice ostvarili su sjajne rezultate.

U petak su najprije kadetkinje u ekipnom natjecanju u sastavu Janja Matijašec i Ivona Štriga osvojile 1. mjesto nakon pobjede u finalu protiv Varaždina sa 3-0. Prije toga pobijedile su uz naše i 3 slovenske ekipe.

U subotu u pojedinačnim natjecanjima u kategoriji kadetkinja Ivona Štriga je osvojila neočekivano 1. mjesto pobjedivši u finalu Horvat iz Slovenije sa 3-2 nakon gubitka prva dva seta, dok je u kadetima Leon Šantek koji je član STK Starr također bio također prvi nakon pobjede u finalu protiv Peteka iz Tis-a iz Zagreba sa 3-0. Oboje su do finala nanizali osim naših igrača i nekoliko igrača iz inozemstva.

Za dva tjedna slijedi također međunarodni Memorijalni turnir Tova Stipančić sa kojeg očekujemo također dobre vijesti.

01_stk_ljubescica_medunarodno_varazdin .jpg02_stk_ljubescica_medunarodno_varazdin .jpg03_stk_ljubescica_medunarodno_varazdin .jpg04_stk_ljubescica_medunarodno_varazdin .jpg